LOZOVA MACHINERY провели лекції для студентів СНАУ
![LOZOVA MACHINERY провели лекції для студентів СНАУ LOZOVA MACHINERY провели лекції для студентів СНАУ](/upload/iblock/f15/Lektsii-v-SNAU-ukr.jpg)
Співпраця з університетом триває вже 6 років і розвивається за кількома напрямками. Крім семінарів і навчальних лекцій, фахівці компанії проводять практичні заняття, беруть участь в демонстраційних показах і випробуваннях техніки на полях СНАУ, запрошують учнів та викладачів на Дні поля та інші заходи, що організовуються LOZOVA MACHINERY, в ході яких демонструються можливості техніки.
«Ми допомагаємо майбутнім аграріям отримати більше практичних знань і навичок роботи з сільгосптехнікою LOZOVA MACHINERY. Для ефективної підготовки фахівців університету ми передали СНАУ зразки нашої ґрунтообробної техніки та навчальні стенди, а також обладнали спеціалізовану лабораторію», – зазначив головний конструктор компанії Олексій Гриненко.
![Facebook f2-01.png](/upload/medialibrary/b1d/f2_01.png)
![You tube you_tube-01.png](/upload/medialibrary/898/you_tube_01.png)
![Twitter tweet-01.png](/upload/medialibrary/be7/tweet_01.png)
![Linkedin in-01.png](/upload/medialibrary/153/in_01.png)