LOZOVA MACHINERY в Південно-Східній Європі
![LOZOVA MACHINERY в Південно-Східній Європі LOZOVA MACHINERY в Південно-Східній Європі](/upload/iblock/132/Glavnaya.jpg)
ЛОЗІВСЬКІ МАШИНИ взяли участь в міжнародних спеціалізованих виставках Південно-Східної Європи.
У Болгарії (14-17.05, BATA AGRO-2019) і Румунії (16-19.05, Agriplanta-RomAgroTec-2019) українська компанія продемонструвала дискові борони ДУКАТ.
За словами начальника відділу продажів Марини Каменєвої європейські фермери цінують агрегати ЛОЗІВСЬКИХ МАШИН за їх універсальність і економічність, а також відзначають надійність необслуговуваних підшипникових вузлів і ресорних стійок.
«У нас оптимістичні очікування щодо збільшення частки продажів в Румунії, це дуже перспективний ринок. Тут переважають невеликі господарства, що використовують трактори малої і середньої потужності. У нас в асортименті представлено цілий ряд ґрунтообробної техніки з відповідними параметрами», – говорить вона.
Великий інтерес у румунських аграріїв викликав ДУКАТ з шириною захвату 3 метри і комплекс з системного носія ТАЛЕР з двома навішеними на нього 4-х-метровими боронами ДУКАТ. Крім того, цікава опція змінних катків, реалізована в лінійці дискових машин. Фермери можуть вибрати будь-який з 5 варіантів катків, орієнтуючись на тип ґрунту і спосіб його обробки.
Марина Каменєва також прогнозує зростання ринку Болгарії. «Крім наших ДУКАТІВ є попит на зубопружинні борони і глибокорозпушувачі. Місцевих аграріїв приваблює незмінно висока якість нашої техніки і здатність працювати з будь-яким видом ґрунту, включаючи важкопрохідний, що особливо актуально для кам'янистих полів Болгарії», – зазначає вона.
![Facebook f2-01.png](/upload/medialibrary/b1d/f2_01.png)
![You tube you_tube-01.png](/upload/medialibrary/898/you_tube_01.png)
![Twitter tweet-01.png](/upload/medialibrary/be7/tweet_01.png)
![Linkedin in-01.png](/upload/medialibrary/153/in_01.png)