З Днем машинобудівника!
![З Днем машинобудівника! З Днем машинобудівника!](/upload/iblock/aff/500_375.jpg)
22.09.2017
Друзі! Шановні колеги!
Вітаємо з професійним святом – Днем машинобудівника!
Завдяки вашим золотим рукам, таланту і професіоналізму, незважаючи на будь-які труднощі, підприємства машинобудування Харківщини продовжують розвиватися, освоювати нові продукти, впроваджувати сучасні технології ї гідно представляти вітчизняну продукцію на внутрішньому ринку країни і далеко за її межами.
Приймить щіру подяку за вашу роботу та майстерність, відданість своїй справі! Нехай ваш досвід і професіоналізм стануть фундаментом нових трудових перемог!
Бажаю вам і вашим сім'ям щастя, міцного здоров'я, успіхів у всіх починаннях, миру та добра!
З повагою, керівництво ІГ УПЕК
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
![Facebook f2-01.png](/upload/medialibrary/b1d/f2_01.png)
![You tube you_tube-01.png](/upload/medialibrary/898/you_tube_01.png)
![Twitter tweet-01.png](/upload/medialibrary/be7/tweet_01.png)
![Linkedin in-01.png](/upload/medialibrary/153/in_01.png)