Лозівські машини взяли участь у першому в Україні експо-фесті AGROSHOW UKRAINE 2017
![Лозівські машини взяли участь у першому в Україні експо-фесті AGROSHOW UKRAINE 2017 Лозівські машини взяли участь у першому в Україні експо-фесті AGROSHOW UKRAINE 2017](/upload/iblock/51f/dsc06521-_-kopiya.jpg)
Лозівські машини презентували відвідувачам лінійку енергоефективної інноваційної ґрунтооброблювальної техніки вітчизняного виробництва. У стаціонарній експозиції були представлені як вже відомі аграріям агрегати, так і новинки сучасної ґрунтооброблювальної техніки. Це роторна борона Динар-6,4; зубопружинна борона ЛІРА XL; дискова борона Дукат-6, а також глибокорозпушувачі Франк-2,5 та Гульден-4.
Крім ознайомлення з продуктивною та енергозберігаючою агротехнікою Лозівських машин у виставочній експозиції формату open-air гості заходу змогли оцінити якість роботи агрегатів безпосередньо «в полі».
« У демо-показі брали участь дискова борона Дукат-5, яка відмінно показала себе у дії. Після одного проходу техніки поле, яке не оралося близько30 років, стало практично готовим до сівби», - відзначає інженер із застосування сільгосптехніки Сергій Булава.
![1Д.JPG 1Д.JPG](/upload/medialibrary/447/1d.jpg)
Аграрії ознайомилися з кращими інноваційними рішеннями у сільськогосподарській техніці Лозівських машин. «Наші агрегати викликали великий інтерес відвідувачів, зокрема, це дискові борони Дукат та очікувані новинка – ротаційна борона Динар-6,4. Понад десятка аграріїв висловило бажання придбати техніку, тому на даному етапі розробляються взаємовигідні умови подальшого співробітництва», - коментує менеджер зі збуту Олексій Клименко.
Марафон участі компанії у 100 заходах продовжується. AGROSHOW UKRAINE 2017 - це вже 28-й захід на рахунку Лозівських машин.![2лм.JPG 2лм.JPG](/upload/medialibrary/9ff/2lm.jpg)
![Facebook f2-01.png](/upload/medialibrary/b1d/f2_01.png)
![You tube you_tube-01.png](/upload/medialibrary/898/you_tube_01.png)
![Twitter tweet-01.png](/upload/medialibrary/be7/tweet_01.png)
![Linkedin in-01.png](/upload/medialibrary/153/in_01.png)