Лозівські машини підвели підсумки демонстрації агрегатів на Днях поля.
![Лозівські машини підвели підсумки демонстрації агрегатів на Днях поля. Лозівські машини підвели підсумки демонстрації агрегатів на Днях поля.](/upload/iblock/f07/19250406_982540695182402_2122409100596068778_o.jpg)
15 червня у Херсонській області Лозівські машини на вищому рівні продемонстрували у роботі дискову борону Дукат-5 та глибокорозпушувач Франк - 2,5 на дослідних полях Південно-Української філії УкрНДІПІТ імені Л.Погорєлого.
«Наші агрегати відмінно показали себе в полі. Робочі органи не забивалися та справлялися з великою кількістю рослинної маси. Відвідувачі заходу переконалися в продуктивності, якісній обробці ґрунту агротехнікою Лозівських машин та залишили найкращі відгуки. Тепер вони планують придбати наші ґрунтооброблювальні машини», - відзначає менеджер зі збуту Олександр Герасимов.
На Дні поля та саду у Тернопільській області, який відбувся 16 червня, дискова борона Дукат-5 та глибокорозпушувач Франк-2,5 були представлені в стаціонарній експозиції. Представники Лозівських машин провели повну презентацію агрегатів, за підсумками якої гості оцінили переваги сільгосптехніки вітчизняного виробництва:висока продуктивність, енергозбереження, міцна конструкція, комплектація зносостійкими та надійними підшипниковими вузлами HARP AGRO UNIT, які забезпечують ефективну роботу сільгосптехніки у забрудненому середовищі.
«Енергоефективні агрегати Лозівських машин достойно конкурують з світовими виробниками сільгосптехніки. Ми закріплюємо свої позиції на внутрішньому ринку та розширюємо географію поставок на зовнішній. Оскільки наша продукція відповідає потребам аграрного сегменту ринку та високим європейським стандартам», - підсумовує менеджер зі збуту Дмитро Ящук.
![Facebook f2-01.png](/upload/medialibrary/b1d/f2_01.png)
![You tube you_tube-01.png](/upload/medialibrary/898/you_tube_01.png)
![Twitter tweet-01.png](/upload/medialibrary/be7/tweet_01.png)
![Linkedin in-01.png](/upload/medialibrary/153/in_01.png)