ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!
![ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ! ВІТАЄМО З НОВОРІЧНИМИ СВЯТАМИ!](/upload/iblock/274/iqvk3t22v2aqav0nxdc8ojwwifs5pprl/ot.el-22_upek_ukr.jpg)
Новорічні свята – особливі, теплі, сімейні та казкові. Попереду на нас чекає багато важливих та цікавих подій. Новий рік – це гарний старт для реалізації нових можливостей, нових досягнень і перемог.
Нехай збудуться всі ваші найсвітліші мрії. Нехай завжди поряд будуть рідні та близькі, а у ваших будинках панують любов, радість та достаток. Бажаємо всім мудрості, упевненості, бадьорості духу, оптимізму та доброго здоров'я!
Будьте щасливі! З новим роком!
З повагою, керівництво Індустріальної групи УПЕК
Індустріальна група УПЕК
LOZOVA MACHINERY
Харківський підшипниковий завод HARP